Dołącz do nas – zostań partnerem Złotego Programu Partnerskiego


Za sukcesem Złotego Programu Partnerskiego stoi sztab ludzi.
Każda osoba, która z nami współpracuje, przyczynia się do tego.
A szczególnie nasi Partnerzy!

O programie

Jeśli Ty też chcesz zacząć zarabiać z nami, jeśli jesteś gotów na udział w poważnym e-biznesie, jeśli chcesz stworzyć dla siebie nowe źródło dochodu, jeśli lubisz wyzwania i chcesz dołączyć do grona naszych Partnerów – Zapraszamy!

W Złotym Programie Partnerskim istnieją dwa skuteczne sposoby zarabiania pieniędzy:

Polecasz ebooki internautom odwiedzającym Twoje strony WWW. Twój zysk to 25% prowizji bezpośredniej +15% prowizji pośredniej. Razem do 40% zysku. Nie musisz mieć doświadczenia. Zapraszasz innych do współpracy i budujesz swoją drużynę Partnerów. Twój zysk to 10-20% od zysków Twojego zespołu. Masz w swoich rękach mocne argumenty i świetne produkty, by przekonać internautów do zainteresowania się naszą ofertą.

Co to jest ten program partnerski i jak na tym mogę skorzystać?

Przez długi czas określenie „program partnerski” kojarzyło się z klikaniem w bannery, odbieraniem maili, oglądaniem reklam, wysyłaniem spamu, a przede wszystkim z marnym lub – częściej – żadnym zarobkiem. Powiem Ci szczerze, że jeszcze dziś na samą myśl o takich pseudoprogramach coś się we mnie gotuje.

Prawdziwy marketing partnerski to coś zupełnie innego. To biznes oparty na wspólnej korzyści sprzedawcy i partnera. Wygrywa zawsze ten program, który daje więcej swoim partnerom. Na Zachodzie programy partnerskie to ogromny rynek, w dodatku rozwijający się w błyskawicznym tempie.

Zasada działania programów partnerskich jest bardzo prosta:

Partnerzy polecają konkretne, sprawdzone oraz wartościowe produkty i otrzymują prowizję od każdej sprzedaży. Np. jeśli ktoś z Twojego polecenia kupi ebook Forex – Strategie i systemy transakcyjne, to Ty otrzymasz prowizję 31,80 zł!

Jako Partner dostajesz od nas unikalny link, do którego kierujesz potencjalnych klientów… A my wynagradzamy Cię za ich zakupy. To naprawdę bardzo, bardzo proste – zresztą pokażemy Ci dokładnie, jak skutecznie polecać. :-)

Zarobki rzędu kilkuset, kilku tysięcy miesięcznie nie są już niczym dziwnym. Programy partnerskie to normalny e-biznes – fantastyczny biznes, którego może spróbować dosłownie każdy.  Tak, w Polsce też! Z dnia na dzień przybywa prawdziwych programów partnerskich, które traktują partnera tak, jak na to zasługuje – w 100% poważnie. I Złoty Program już jest jednym z liderów wśród prawdziwych polskich PP. Zarejestruj się w Złotym Programie Partnerskim. Nasi Partnerzy są aktywni, pracowici i skuteczni – dzięki temu zarobili już pierwszy milion w Złotym Programie Partnerskim. Gratulujemy!

Na ten moment Wydawnictwo Złote Myśli czekało niespełna 5 lat. Dlaczego udało się to osiągnąć w tak niedługim czasie?

Przyjrzyjmy się nieco historii Złotego Programu Partnerskiego i ogromnej roli Partnerów w działalności Wydawnictwa Złote Myśli. Pomysł założenia Wydawnictwa oferującego prawie nieznany wówczas na polskim rynku produkt – ebooki – i opartego na programie partnerskim narodził się w 2003 roku. Po kilku miesiącach prac koncepcyjnych i programistycznych 15 marca 2004 roku pojawiły się w sieci Złote Myśli. Jeszcze tego samego dnia miała miejsce pierwsza sprzedaż i została naliczona pierwsza prowizja. Było to możliwe tak szybko, gdyż przed rozpoczęciem działalności Wydawnictwa Partnerzy mogli rejestrować się w Złotym Programie Partnerskim. Od tego momentu prowizje są naliczane przez cały czas:  dniem i nocą, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – także wtedy, gdy nasi Partnerzy śpią, suma prowizji na ich kontach nieustannie rośnie.

Dzięki zaangażowaniu Partnerów szybko zdobyliśmy pozycję lidera na rynku ebooków. Nie spoczęliśmy jednak na laurach i nadal dążyliśmy do tego, aby się rozwijać i budować najlepszy w sieci Program Partnerski. Dlatego już rok po starcie w ofercie Wydawnictwa pojawiły się wersje drukowane – produkty, które Partnerzy chętnie polecają osobom nieprzekonanym do wersji cyfrowych. W lutym 2007 roku natomiast zaproponowaliśmy zupełnie nowy produkt – audiobooki. Nieustannemu poszerzaniu oferty towarzyszył także stały wzrost liczby współpracujących z nami Partnerów. Kolejne osoby słusznie obdarzały nas zaufaniem i aktywnie zarabiały, razem z nami budując swoją finansową niezależność. Przyniosło to efekty w postaci coraz szybszego wzrostu sumy naliczonych prowizji (patrz wykres).

We wrześniu 2008 naliczyliśmy naszym Partnerom 36 339 zł prowizji, a w październiku już 44 054 zł. Również w październiku ubiegłego roku ukazał się przygotowany przez Money.pl i Wprost ranking Sklepów, w którym Wydawnictwo Złote Myśli zajęło 5. miejsce w kategorii Książki, wyprzedzając między innymi Empik.com i Merlin.pl. W połowie listopada 2008 roku suma naliczonych prowizji partnerskich sięgnęła już 900 000 zł. Tymczasem Wydawnictwo Złote Myśli ponownie stało się prekursorem na polskim rynku, przeprowadzając akcję „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz”, dzięki której Partnerzy pozyskali kilkanaście tysięcy nowych Klientów.

Obserwowany w tym okresie wzrost zarobków oraz szybko rosnąca liczba Partnerów, osiągających minimum do wypłaty, przekonały nas do wprowadzenia dodatkowego terminu wypłat – obecnie wypłacamy naszym Partnerom pieniądze około 10. i około 25. dnia każdego miesiąca. Ta sytuacja bardzo nas cieszy, gdyż zależy nam na tym, aby każdy nasz Partner zarabiał jak najwięcej. Złoty Program Partnerski bowiem jest biznesem, w którym im więcej zarabiają Partnerzy, tym większa jest też korzyść Wydawnictwa. Amerykanie mówią na to „win-win situation”, czyli sytuacja, w której każdy wygrywa. My nazywamy to magią prawdziwych programów partnerskich.

Nieustannie wspieramy więc naszych Partnerów i staramy się przygotowywać różnorodne promocje. Dążymy do tego, aby Partnerzy mogli prezentować swojej grupie docelowej unikalność i wysoką jakość naszych publikacji oraz proponować wiele produktów dostępnych na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Szeroki wybór ofert promocyjnych oraz elektroniczna forma publikacji, dzięki której Klient płaci tylko za wiedzę, pozwalają naszemu Wydawnictwu nie tylko nie odczuwać skutków kryzysu, ale wręcz jeszcze intensywniej się rozwijać.

Ma to również swoje odbicie w kwotach naliczanych Partnerom, które stale rosną i lada moment przekroczą 1 000 000 zł (jeden milion złotych)! Osiągnięcie tej sumy naliczonych prowizji, w ciągu niespełna 5 lat, było możliwe dzięki ogromnej pracy naszych Partnerów oraz konsekwentnemu budowaniu Wydawnictwa opartego na Złotym Programie Partnerskim. Podobno najtrudniej jest zarobić pierwszy milion – teraz więc może być już tylko łatwiej. Naszym wspólnym celem,  jako właścicieli i Partnerów Złotego Programu Partnerskiego, jest tworzenie najlepszego programu partnerskiego w sieci i jesteśmy pewni, że cel ten osiągniemy.

Dołącz do nas – to nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje

http://pp.zlotemysli.pl/?c=pp_rejestracja

O nas

Wydawnictwo Złote Myśli to prekursor i lider na rynku publikacji elektronicznych w Polsce już od 2004 roku. Od tego czasu w ofercie firmy jest 250 ebooków i 35 audiobookow, co daje niemal 300 publikacji elektronicznych.

Wydajemy praktyczne poradniki, które pomagają osiągnąć sukces. Oprócz pozycji motywacyjnych wydajemy również takie, które w prosty sposób opisują niszową, unikalną wiedzę wynikającą z praktyki. Skupiamy się na publikacjach dotyczących psychologii sukcesu, motywacji, przedsiębiorczości, zmiany osobistej oraz edukacji finansowej. Zespół Złotego Programu Partnerskiego to ciekawa mieszanka. Łączymy w sobie entuzjazm, kreatywność i energię, które są potrzebne w dynamicznym rozwoju. Ponieważ bardzo się różnimy pod względem osobowości i temperamentu, a nasze poglądy często ścierają się ze sobą, tworzymy wiele nowatorskich rozwiązań e-biznesowych. Robimy wszystko, aby nasi Partnerzy byli zawsze zadowoleni ze współpracy z nami. Tworzymy firmę, która zawsze działa uczciwie. Uczciwie postępujemy w stosunku do wszystkich osób, z którymi mamy jakiekolwiek relacje. Mówimy prawdę i potrafimy się przyznać do popełnianych błędów.

Nasz zespół

Zarząd firmy

Marcin Kądziołka

Prezes zarządu

Opieka nad działem informatycznym.

Mateusz Chłodnicki

Wiceprezes zarządu

Opieka nad działem marketingu.

Bartłomiej Roszkowski

Wiceprezes zarządu

Opieka nad działem handlowym, strategia.

Dział Programu Partnerskiego

Aneta Styńska

Menedżer PP

Marek Buraczyński

Specjalista ds obsługi PP

Sukces definiujemy jako osiągnięcie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Dla nas to robienie na co dzień tego, co się kocha, posiadanie odpowiednich przychodów dla zapewnienia sobie wymarzonego standardu życia oraz możliwość dowolnego dysponowania własnym czasem, aby móc poświęcić go rodzinie i rozrywce.

Zapraszamy do współpracy http://pp.zlotemysli.pl/?c=pp_rejestracja.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programach partnerskich, ściągnij ten Przewodnik: http://zlotemysli.pl/c/get/idFile2002.html.

Polecamy także poradniki:

Moje początki w Programie Partnerskim – Katarzyna Gajkowska

Dowiedz się, jak możesz od zera (bez wiedzy, doświadczenia, pieniędzy) zacząć zarabiać w Internecie.

Przed sobą masz książkę, która opisuje, jak kobieta bez żadnej znajomości informatyki zaczęła zarabiać pieniądze w PP i jak Ty też możesz tego dokonać. Będziesz mógł skorzystać z jej doświadczeń i sam rozpocząć swoją przygodę z PP partnerskim

Książka dla partnerów i e-biznesmenów powinna być podstawową lekturą. Krystyna Banach

Podręcznik Partnera – Złote Myśli

Kompendium wiedzy dla Partnerów Złotego Programu Partnerskiego. Ponad 260 stron, z których dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne, abyś zaczął zarabiać polecając i sprzedając ebooki Złotych Myśli. Podręcznik napisało 6-ciu specjalistów pracujący w Złotych Myślach i na co dzień zajmujących się Programem Partnerskim.

Podręcznik jest rewelacyjny. Wszystko opisane od A do Z. Każdy z autorów ma doświadczenie w innej dziedzinie, a ebook łączy wszystkie te punkty widzenia w jedną absolutnie niezbędną encyklopedię.

Basia – młoda mama

FAQ Złotego Programu Partnerskiego

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania partnerów Złotego Programu Partnerskiego.

Zanim przystąpisz do Złotego Programu Partnerskiego, przeczytaj FAQ dla partnerów. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale najlepsi partnerzy ZPP zarabiają ponad 1000 zł miesięcznie. Ty też możesz do nich dołączyć Lektura jest niezwykle pomocna, zwłaszcza dla początkujących partnerów. Zakres materiału dotyczący zarówno samego ZPP, jak i kwestii ogólnych, takich jak zakładanie strony www czy bloga.

Marcin – student SGGW


Niniejszy artykuł pochodzi z darmowego szkolenia o tym jak zarabiać w sieci. Możesz zapisać się na to szkolenie korzystając z poniższego formularza:Zgadzam się z Polityką Prywatności

Szanuję Twoją prywatność. W każdej chwili możesz

wypisać się z tej listy klikając w link na końcu każdego maila.


Podobne wpisy

 • FAQ – odpowiedzi na najczęstsze pytania partnerów ZPP
 • Czas na e-biznes
 • Przydatne narzędzia pozycjonera
 • Kurs usability. Jak tworzyć efektywne i intuicyjne serwisy WWW?
 • Najważniejsze narzędzia w ebiznesie
Tags: , , Darmowe

Komentarze:

 • Delicious
 • Facebook
 • Digg
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Twitter

Leave a Reply

(required)

(required)


Przydatne narzędzia pozycjonera

Poznaj darmowe narzędzia, które skazują właścicieli stron internetowych na sukces.

Kurs usability. Jak tworzyć efektywne i intuicyjne serwisy WWW?

Spraw, aby Twoja strona www była użyteczna, przejrzysta i intuicyjna

Najważniejsze narzędzia w ebiznesie

Wszystko, co musisz wiedzieć, by odnieść sukces w ebiznesie.

Jak zwiększyć ruch na stronie WWW? 120 praktycznych wskazówek

Poznaj 120 praktycznych wskazówek, które pozwolą Ci zwiększyć ruch na Twojej stronie WWW.

FAQ – odpowiedzi na najczęstsze pytania partnerów ZPP

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania partnerów Złotego Programu Partnerskiego.

Dołącz do nas – zostań partnerem Złotego Programu Partnerskiego

Jak zarabiać w najlepszym programie partnerskim w polskim internecie? Dowiedz się jak to wszystko działa i jak czerpać korzyści...

10 mitów pozycjonowania stron internetowych

Poznaj 10 mitów, które sabotują Twoje działania, dotyczących pozycjonowania stron internetowych.

7 rzeczy,które musisz wiedzieć zanim założysz własną stronę WWW

Jak sprawić, aby Twoja strona www przyciągała klientów, wzbudzała zaufanie i sprawiała wrażenie profesjonalizmu?

5 najlepszych listów handlowych

Poznaj pięć najskuteczniejszych listów promocyjnych, jakie kiedykolwiek stworzono.

5 najlepszych pomysłów na biznes w domu

Ten artykuł jest o pomysłach na swój własny domowy biznes. znajdziesz tutaj 5 pomysłów, które możesz wykorzystać oraz czerpać...

Jakie strony zarabiają w sieci?

Autorem artykułu jest Adrian Kołodziej Pośród setek stron w sieci nie wszystkie, a raczej niewielka ilość zarabia pieniądze. Jednak...

Zacznij zarabiać pieniądze na jakie zasługujesz…

Autorem artykułu jest Krzysztof Partyka Zacznij zarabiać pieniądze na jakie zasługujesz…Nigdy zarabianie w internecie nie było takie proste. Przekonaj...

Jak zarobić pierwszą prowizję?

Autorem artykułu jest Adrian Kołodziej Chciałbyś zarobić swoją pierwszą prowizję w programach partnerskich, ale nie wiesz jak? A może...

Zapisujemy ludzi do Złotego Klubu

Autorem artykułu jest Tomek Urban Załączam program Mozilla Thunderbird – odbieram pocztę. Znowu przyszło kilka maili z programu partnerskiego...

Jak wybrać odpowiedni program partnerski

Autorem artykułu jest Mateusz Kaczmarczyk Wiele osób zaczynających swoją przygodę z programami partnerskimi zastanawia się – który z nich...

Wszystko o programach partnerskich

Autorem artykułu jest Piotr Bukowski Programy partnerskie są najlepszym sposobem na rozpoczęcie zarabiania w internecie. Praktycznie nie trzeba w...

Programy partnerskie – pytania i odpowiedzi

Autorem artykułu jest Łukasz Gabryel Programy partnerskie są najpopularniejszym internetowym źródłem dochodów firm i osób prywatnych. Co jednak muszę...

Wszystko co musisz wiedzieć o wyszukiwarkach

Przejdź mój specjalny, darmowy kurs a uzyskasz wiedzę, która pozwoli Ci skutecznie pozycjonować strony w wyszukiwarkach. Ten intensywny, 8częściowy...

Najdłuższy darmowy kurs e-Biznesu

Ten kurs to ponad 600 darmowych lekcji e-Biznesu. Jako czytelnik Darmowego Biuletynu CzasNaE-Biznes co 3 dni otrzymasz jedną z...

Pozycjonowanie dla początkujących

Zrobiłeś stronę www i nie generuje Ci ona żadnych zysków? Spójrz w statystyki, być może to właśnie kwestia pozycjonowania....

Google AdSense

Czy wiesz, że niektóre strony internetowe generują kilkanaście tysięcy dolarów miesięcznego dochodu praktycznie bez większego nakładu pracy? Dowiedz się...

Czas na e-biznes

Poznaj biblię e-biznesu. Książka ta zawiera ponad 600 stron wiedzy o tym jak stworzyć i zarabiać w sieci.

Blogi – od sławy do pieniędzy

W jaki sposób zostać uznanym ekspertem w świecie blogerów? Jak na tym zarabiać? A może chcesz się po prostu...

Zostań SuperPartnerem

Zapoznaj się z biblią każdego uczestnika programów partnerskich. Autor tej książki z niejednego programu partnerskiego chleb jadł i wie...

Ile dni trzeba by zrobić stronę?

Autorem artykułu jest Tomek Urban Mam dwóch znajomych, którzy od kilku miesięcy zbierają się za założenie strony… i rozpoczęcie...

Programy partnerskie w praktyce

Poznaj porady jednego ze znanych uczestników wielu programów partnerskich. W tej książce Tomek Urban przedstawia ludzkim językiem to co...

Jak aktywnie zarabiać w programie partnerskim Złotych Myśli?

Autorem artykułu jest Arek Czapla Nie jest dla nikogo tajemnicą, że obecnie bardzo modne stało się zarabianie przez Internet....